Lenne

lenne

Asortimentu pamatā veido kombinezoni, vējjakas, bikses, cepures un cimdi. Gadā tiek radīti ap 250 dažādu modeļu un saražotas ap 1 250 000 vienības.
Zīmols “Lenne” specializējas tādu apģērbu un aksesuāru ražošanā, kas piemēroti skarbiem laikapstākļiem. Bērnu apģērba ražošanā tiek izmantoti mūsdienīgi, jaunākās paaudzes un augstākās kvalitātes materiāli un siltinātāji. Šie materiāli ir īpaši izturīgi un siltumnoturīgi, pasargā stiprā vējā un aukstumā. Tai pat laikā, tie ir viegli, ūdensizturīgi, vēju aizturoši un elpojoši audumi. Unikālā drānas virsma saglabā materiāla mīkstumu un elastību līdz pat -25C grādu temperatūrai. Spilgti pamanāmais un praktiskais apģērbs tiek šūts izmantojot dažādu audumu kombinācijas. Zīmola “Lenne” asortimentā atradīsiet dažādas vējjakas un kombinezonus, cepures un cimdus, kā arī daudz ko citu.
“Lenne” kolekcijās apvienots jauniešu stils ar komfortu un daudzfunkcionalitāti. Tādēļ Jūsu bērns ar prieku vizvēlēsies vilkt šo apģērbu.
Vēl viena “Lenne” apģērbu priekšrocība ir, ka tā neprasa īpašu kopšanu. Jebkurus traipus var viegli iztīrīt, tos paberzējot ar mitru sūklīti. Pie tam, apģērbs nezaudē izskatu un izskatās lieliski. Apģērba ražotāji ir parūpējušies, lai bērnam būtu ērti, komfortabli, un lai apģērbs būtu izturīgs.