Didriksons

didriksons

1913. gadā Jūlijs un Anna Didriksoni uzsāka ražot apģērbu Zviedijas pilsētā Grundsundā (Grundsund). Šeit, pašā Zviedrijas rietumdaļas piekrastē, ko apskalo Atlantijas okēans, aktīvi attīstījās zivsaimniecība. Nozarē strādājošajiem bija nepieciešams ērts un izturīgs apģērbs. Kopš pirmsākumiem, “Didriksons” nepārtraukti strādā pie produkta pilnveidošanas un uzlabošanas, kas pilnībā apmierinātu visas klientu vēlmes.
Pagāja gadi un vēsturiski pavērsieni, līdz ar speciālām vielām piesūcināto specapģērbu nomainīja gumijas materiāla apģērbs. Tas notika 1930. gadā. Taču nopietnākais izrāviens šajā industrijas jomā notika 1947. gadā, kad tika izgudrota sakausēšanas iekārta drānas šuvju apstrādei. Tajā brīdī tika radīts patiesi ūdensnecaurlaidīgs apģērbs. Pirmie poliuretāna materiāli tika izstrādāti 1981. gadā, kas ļāva speciālo apģērbu ražot par zemākām izmaksām, un pavēra iespēju šo apģērbu iegādāties plašākam klientu lokam.
“Didriksons” vēl joprojām ir palicis funkcionālā apģērba tirgus līderis. Tā klienti ir mednieki, golfa spēlētāji, aktīvā dzīvesveida piekritēji un makšķernieki.
Uzņēmums analizē katra jaunā produkta funkcionalitāti un pārdomāti pieņem lēmumus attiecībā uz materiāla izvēli. Tiek ņemti vērā arī iespējamie ekoloģiskie riski, tādēļ tiecas izmantot pēc iespējas ekoloģiski tīrākus materiālus, kas nesatur fluoroglekli, ko izmanto kā hermētiķi, lai panāktu materiālam ūdeni atgrūdošas īpašības. Produkta ražošanā netiek izmantotas dabīgās kažokādas vai ādas. Uzņēmums nepārtraukti strādā, lai uzlabotu apģērba kvalitāti un pagarinātu tā kalpošanas laiku.
Bērnu apģērba dzīves ilgums tiek pagarināts pateicoties izturīgāku materiālu pielietojumam, kā arī pateicoties “izmēra palielināšanas” sistēmai. Piedurkņu un bikšu staru iekšpusē ir speciāla šuve, ko atārdot iespējams palielināt apģērbu par izmēru. Tādējādi apģērbs aug līdz ar bērnu. Arī pareiza apģērba kopšana pagarina tā mūžu. “Didriksons” mājaslapā var atrast rekomendācijas apģērba kopšanai.