Ticket To Heaven

ticket-to-heaven

“Ticket To Heaven” piedāvā plašu apģērbu klāstu meitenēm un zēniem. Asortimentu veido stilīgs bērnu apģērbs, sākot no izturīgiem ziemas kombinezoniem līdz vējjakām, biksēm un T-krekliem. Apģērba ražošanā tiek ņemtas vērā kā vecāku, tā bērnu prasības. Tas nozīmē, ka “Ticket To Heaven” radītais ir augstākās kvalitātes ar lielisku dizainu, pārdomātu funkcionalitāti un izturību.

Mēs zinām, cik ātri var tikt nonēsāts bērnu apģērbs. Ņemot to vērā, “Ticket To Heaven” apģērba ražošanā izmanto kvalitatīvus un nodilumizturīgus materiālus, lai apģērbs būtu izturīgs jebkuros laikapstākļos. Mēs zinām, ka bērniem patīk skriet un spēlēties, un vēlamies, lai viņi būtu apģērbti funkcionālā un ērtā apģērbā. “Ticket To Heaven” dizaineri īpašu uzmanību velta drošībai, jo zina, ka būdami aktīvi, bērni var nonākt situācijās, kad nepieciešama papildu drošība. Piemēram, ja kapuce kādu iemeslu dēļ aizķersies zaros, tā viegli atdalīsies no jakas, kas ļaus bērnam izvairīties no liekām traumām. Bez tam, kombinezonos ir iestrādāts liels skaits atstarojošu elementu, kas nekur brīvi nekarājas.

“Ticket To Heaven” mērķis ir piedāvāt kvalitāti, dizainu un servisu augstākajā līmenī. Jūsu bērni ir pelnījuši pašu labāko apģērbu, jebkuros laikapstākļos.