Lego Wear

lego-wear

“LEGO® WEAR”–tas ir dzīvespriecīgs apģērbs. Tā dizains un krāsu salikums uzreiz piesaista uzmanību.

Grafiskie zīmējumi un attēli ir neatņemama Lego apģērbu pasaules daļa. Košas krāsas un moderni modeļi – tas ir “LEGO® WEAR” apģērbs. Katram vecumam izmantotas pārdomātas detaļas – kņopes, āķīši, jostas-rāvējslēdzēji, viegli pogājamas pogas, plata apkakle, u.tt.

“LEGO® WEAR”koncepcija ir “mācies spēlējoties”. Lielākā daļa “LEGO® WEAR” produkcijas mudina un stimulē bērnu “mācīties darīt pašam”. Kad “LEGO® WEAR” norāda uz “augstāko kvalitāti”, uzņēmums ar to saprot “kvalitāti līdz vissīkākajai detaļai” – no materiāliem līdz pogām un rāvējslēdzējiem. “LEGO® WEAR” apģērbs izturēs jebkuras spēles, ikdienas valkāšanu un biežās mazgāšanas. Materiāls tiek izvēlēts atbilstoši bērna vecumam: īpaši mīkstie audumi zīdaiņiem, izturīgais džinsa audums aktīvajiem bērniem. Apģērbam vienmēr jābūt ērtam, īpaši bērniem, kas gatavi spēlēties bez mitas, pētīt neizpētīto un visu izmēģināt. “LEGO® WEAR” kolekcijas apģērbs ļaus jūsu bērnam sajust kustību brīvību. “LEGO® WEAR” rada apģērbu aktīviem 0-12 gadus veciem zēniem un meitenēm. Tas tiek izstrādāts tā, lai atbilstu bērna attīstībai un vecumam. LEGO® produkcija ir pazīstama un iemīļota jau daudzās paaudzēs visā pasaulē. LEGO® zīmols ir viens no spēcīgākajiem pasaulē, kas orientēts uz bērniem un ģimeni. LEGO® vērtības ir radošums, fantāzija, mācīšanās, dzīvespriecīgums un kvalitāte. Šie pieci vārdi spilgti atspoguļo “LEGO® WEAR” apģērbu kolekciju būtību un vērtības.

LEGO® zīmols ietver virkni esošo spēļu tematiku, ko bērni iemīļojuši visā pasaulē. LEGO®DUPLO tematika mazuļiem, LEGO®Hero Factory un LEGO®Ninjago tematika – zēniem, BELVILLE® tematika meitenēm. LEGO® zīmols asociējas ar LEGOLAND® parku un daudziem citiem produktiem bērniem.