Kivat

kivat

“Kivat” produkcija bērnu apģērbu tirgū ir pazīstama jau 20 gadus. Kolekcijā ir adīti kokvilnas un vilnas izstrādājumi. Pateicoties augstajai kvalitātei, mūsdienu dizainam un nodilumizturīgumam, “Kivat” izstrādājumi kļuvuši populāri daudzās valstīs. Somu uzņēmums tiecas uzturēt augsto produkcijas kvalitāti, kas atbilst visām mūsdienu patērētāja prasībām.

Produkta izstrādē un pilnveidē uzņēmums pirmkārt vērš uzmanību uz bērnu vajadzībām, kas dzīvo mainīgajos ziemeļu klimata laikapstākļos. Uzņēmuma mērķis ir radīt ērtu, praktisku un valkājamu apģērbu, galvassegas un aksesuārus maziem bērniem. “Kivat” par izejmateriālu izvēlas 100% kokvilnu un/vai 100% vilnu. Cepurēm un citām galvassegām tiek izmantoti “3M Scotchlite” atstarotāji.

Adītie trikotāžas izstrādājumi tiek radīti un ražoti paša uzņēmuma ražotnēs. Funkcionalitātes izpēte un atbilstošu izmēru izvēle notiek ar bērnu līdzdalību, kas iekļauti “Kivat” pētniecības grupā. Regulārie pētījumi ir neatņemama ražošanas procesa daļa, kas līdz ar to patērētājam garantē augstu izstrādājumu kvalitāti, kā arī to, ka “Kivat” produkcija labi izskatīsies un piegulēs.

Kopš 2011. gada pavasara “Kivat” ražošanā pakāpeniski pāriet uz biokokvilnas izmantošanu. Tas nozīmē, ka patērētājs iegūst daudz tīrāku un drošāku gala produktu. Izstrādājumos jau tiek izmantots dabisks, nekrāsots kokvilnas diegs, no kā tiek ražoti visi vienkrāsu adītie izstrādājumi (izņemot dūraiņus un pirkstaiņus), kā arī atsevišķas izstrādājuma detaļas. Tā, piemēram, vilnas kombinezoniem tiek izmantots biokokvilnas manžetu audums. Pāreja uz krāsotiem biokokvilnas izstrādājumiem ir nākamais “Kivat” grupas solis.

“Kivat” plašajā asortimentā ir vilnas un kokvilnas cepures, kā arī cita veida galvassegas dažādiem gadalaikiem. “Kivat” vilnas apģērbu kolekcijā ir oriģināli adīti kombinezoni, džemperi, reitūzes un legingi. Tie ir ērti un praktiski kā aukstā ziemas, tā rudens laikā. “Kivat” kolekcijā ietverti arī vilnas un kokvilnas dūraiņi, pirkstaiņi, šalles-apkakles. Visus aksesuārus lieliski var saskaņot ar citiem “Kivat” radītajiem bērnu apģērbiem.