Atlaide! Ju-Ju-Be: Soma māmiņai Be Quick Skatīt lielāku

Ju-Ju-Be: HoboBe - East Hampton

Jauns

Ratu somas HoboBe

Vairāk informācijas

2 vienības:

Uzmanību: Pēdējās preces!

61,75 €

-35%

95,00 €

Datu lapa

Somas mammaiMammas soma/ratiņu somas

Vairāk informācijas

Māmiņai pastaigājoties ar mazuli jo īpaši svarīgi, lai viss nepieciešamais ir pa rokai: barošanas maisījumi, rezerves autiņbiksītes, salvetes, u.tt. Šīs lietas parasti tiek saliktas somā vai maisiņā. Taču ne vienmēr šādi aksesuāri ir ērti un praktiski, kā rezultātā daudz laika jātērē, lai atrastu nepieciešamo lietu. Šādā situācijā lielisks risinājums ir “Ju-Ju-Be” “HoboBe” soma, kuras ražotājs ir ņēmis vērā visus māmiņai svarīgos apstākļus.

Kas tā tāda ir?

Ja jums ir nepieciešama soma, ko var vienlīdz viegli un ērti nest uz pleca, rokās vai piestiprināt ratiem; ja somai ir jābūt vidēji lielai, bet ļoti ietilpīgai, tad labāku variantu jūs neatradīsiet. “Ju-Ju-Be” “HoboBe” soma ir iegarenas formas, ar platu un ērtu rokturi, un daudzām kabatiņām, kurās var salikt visu nepieciešamo mazuļa pastaigai.

Somas priekšrocības.

Šī soma atšķiras no citām līdzīgām somām ar to, ka šajā viss ir pārdomāts līdz pēdējai detaļai:

  • somā atrodas nodalījumi pudelītēm un slapjām lietām;
  • ārpusē atrodas speciāli nodalījumi dokumentiem, atslēgām, žurnāliem vai grāmatām;
  • pudelītēm ar barošanas maisījumiem ir nodalījumi ar termoregulēšanu, kas ļauj saglabāt bērna uzturu siltu ilgāku laiku;
  • somas odere ir ar sudraba jonu pārklājumu, pateicoties kuram somas iekšpuse vienmēr ir tīra, bet jaundzimušā lietas atrodas drošībā.

Kā kopt somu?

Ražotājs ir parūpējies, lai jaunajām māmiņām nebūtu daudz jāpiepūlas kopt somu. “Ju-Ju-Be” “HoboBe” soma no ārpuses ir ar pārklājumu, pateicoties kuram pie somas netīrumi vienkārši nelīp. Māmiņai vien nepieciešams somu noslaucīt ar mitru salveti, lai uzturētu somu labā stāvoklī. Bet, ja nu pēkšņi nepieciešama tīrīšana, tad atbilstoša būs mazgāšana saudzīgā režīmā, 30 grādos.

Kādēļ izvēlēties tieši šo somu?

Visas māmiņas lieliski zina, cik grūti ir pastaigas laikā ātri atrast nepieciešamo lietu. Tāpāt, kad nepieciešams vienlaicīgi saglabāt bērna barošanas maisījumu siltu, bet tīrās lietas un autiņbiksītes sausas, tad bieži vien nākas ņemt līdzi vairākus papildu aksesuārus. Tas viss apgūtina gatavošanos pastaigai, un māmiņa tās laikā nevis atpūšas, bet vēl vairāk nogurst. Bez tam, gan pastaigas laikā, gan dodoties uz poliklīniku svarīga ir bērna pārtīšana. Līdzi jāņem arī pārtīšanas paklājiņš. Tas viss var lieliski satilpt vienā kompaktā somā un būtiski atvieglot gatavošanos doties ārpus mājas. Un māmiņa vienmēr priecāsies par pastaigām!

Otrs iemesls izvēlēties šo somu ir modeļa apdruku un krāsu gammas dažādība. Grūti ir atrast tieši tādu somu, kas būtu ideāli pieskaņota ratiem. Bet ir taču liela vēlme, lai viss ap bērnu, visas viņa lietas ir skaistas un stilīgas! Arī šo jautājumu māmiņa atrisinās, izvēloties “Ju-Ju-Be” “HoboBe” somu.