Atlaide! Ju-Ju-Be: Super Be - The Knight Stars Skatīt lielāku

Ju-Ju-Be: Super Be - The Knight Stars

Jauns

Māmiņas soma Super Be

Vairāk informācijas

1 Vienība

Uzmanību: Pēdējās preces!

32,20 €

-35%

49,55 €

Datu lapa

Somas mammaiMammas soma/ratiņu somas

Vairāk informācijas

Pastaigai ar bērnu, kad nepieciešams paņemt līdzi daudz noderīgu lietu, par ideālu aksesuāru māmiņai var kļūt soma “Ju-Ju-Be” Super Be. Tai ir taisnstūra forma, divi garumā regulējami rokturi, un daudz vietas visam nepieciešamajam, kas var noderēt ceļā.

Ar ko pievilcīgs ir šis modelis? Atšķirībā no līdzīgiem modeļiem, šī zīmola māmiņas soma ir ļoti ietilpīga un tai pat laikā viegla. Tajā bez grūtībām var ielikt:

–        pudelītes ar piena maisījumiem;

–        rezerves autiņbiksītes;

–        maiņas apģērba komplektu mazulim;

–        rotaļlietas.

Atliks vieta arī iepirkumiem, gadījumā, ja māmiņa pa ceļam vēlēsies apmeklēt veikalu. Bez tam, dotais modelis pieejams plašā krāsu klāstā. Tas nozīmē, ka pat visprasīgākā māmiņa varēs atrast to modeli, kas viņu pilnībā apmierinās. Mēs visas lieliski zinām, cik svarīgi pastaigas laikā ar mazuli ir izskatīties stilīgai un justies komfortabli.

Pateicoties tam, ka “Ju-Ju-Be” Super Be soma ir ļoti viegla, tā pat pilnībā aizpildīta pastaigas laikā netraucēs. Kā arī, nepieciešamības gadījumā, to var novietot bērnu ratiņu apakšdaļā, vai pielikt pie ratu roktura. Tā ir lieliska izvēle tām māmiņām, kurām ir divi bērni. Somas ietilpība ļauj dodties pastaigā un paņemt līdzi ne vien paša jaunākā ģimenes locekļa lietas, bet arī parūpēties par vecāko bērnu, kam nav iedomājamas laukā spēles bez viņa mīļākajām rotaļlietām.

Somai raksturīgais

Iedomājaties, cik lielā mērā būtu atvieglota jūsu dzīve pastaigas laikā ar bērnu, ja visas nepieciešamās lietas būtu saliktas savās vietās. Tieši to spēj paveikt dotā modeļa māmiņas somas, tā kā tajā ir daudz ērtu kabatu. Tajās vienmēr var ielikt: pudelītes, autiņbiksītes un citus sīkumus bērnam. Un bez tam, paliek brīva vieta un kabata mobilajam tālrunim, žurnālam vai grāmatai un papildu karabīne atslēgām.

Neraugoties uz savu vieglo svaru (mazliet mazāk par 400g), soma ir ļoti ietilpīga, šūta ar augstas kvalitātes diegiem. Tas ļauj droši pārnēsāt pat smagas lietas, tās neliekot papildu maisiņos.

Somas oderes materiāla sastāvā ir sudraba joni. Tā ir svarīga priekšrocība māmiņām, kas dodoties ārpus mājas, līdzi ņem pienu vai piena maisījumus bērnam, jo sudraba joni kavē kaitīgo baktēriju vairošanos somas iekšpusē. Savukārt somas materiāls no ārpuses ir apstrādāts ar traipus atgrūdošu līdzekli. Pateicoties tam, somu var notīrīt vienkārši ar mitru salveti, un tā atkal būs kā jauna. Ražotājs ir parūpējies par visām māmiņas vajadzībām, kas var rasties pastaigas laikā. Pateicoties savām lieliskajām īpašībām, soma var kļūt par neaizvietojamu palīgu ne vien pastaigas laikā labā laikā, bet arī lietū un sniegā, tā kā tā nesamirkst ne no ārpuses, ne iekšpuses. To arī droši var ņemt līdzi piknikā – soma nesasmērēsies un lieliski uzglabās bērna lietas.