Par mums

Mūsu veikals tika atvērts 2009. gadā. Pa šo laiku, tas trīs reizes ir mainījis savu atrašanās vietu, ar katru reizi kļūstot klientiem ērtāks, plašāks un pieejamāks. Patreiz veikals atrodas Deglava ielā 120, pa vidu diviem lielākajiem Rīgas mikrorajoniem – Purvciemu un Pļavniekiem, kur dzīvo ap 120 000 iedzīvotāju. Tā ir vieta, kur krustojas svarīgi gājēju un autobraucēju maršruti, bet netālu atrodas bērzu birztala, kas ir iecienīta atpūtas vieta rīdziniekiem. Līdzās veikalam atrodas bezmaksas auto stāvvieta. Šeit ir attīstīts sabiedriskā transporta maršrutu tīkls, līdz ar to, mēs esam viegli pieejami kā gājējiem un autobraucējiem, tā tiem, kas izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus.

Mūsu veikalā “Bērnu Mode LENNE & Mayoral” plašā klāstā pieejami tādu zīmolu apģērbi kā LENNE, Mayoral, Reima, Didriksons 1913, LegoTec, u.c. LENNE ir somu un igauņu kopuzņēmums, kas specializējas kvalitatīvu un cenas ziņā draudzīgu funkcionālu virsdrēbju izveidē un ražošanā. Spāņu bērnu apģērbu zīmols Mayoral atspoguļo aktuālās modes tendences, izceļot individualitāti. Tas ir praktisks apģērbs ļoti plašā asortimentā, no peldkostīmiem līdz pat siltajam apģērbam. Mūsu veikalā arī pieejami, kaut mazākā apmērā, tādi funkcionālo virsdrēbju zīmoli kā Reima (Somija), Didriksons 1913 (Zviedrija), LegoTec (Dānija) un Ticket to Heaven (Dānija), kā arī Kivat cepures (Somija), Bóboli kolekcijas apģērbi (Spānija) un Micro skrejriteņi (Šveice).

Mēs apzināti izvēlējāmies atvērt savu veikalu ne tirdzniecības centrā, lai gan saprotam, ka lielākā daļa cilvēku izvēlas iepirkties tieši tirdzniecības centros, kas ir ērtāk un prestižāk. Tirdzniecības centros ir augsta nomas maksa, kā arī vairumā gadījumu tie diktē savus nosacījumus, arī attiecībā uz cenu politiku. Mēs savukārt vēlamies Jums piedāvāt kvalitatīvu preci par daudz pievilcīgākām cenām. Un tikai pateicoties Jums, mēs laika gaitā varēsim piedāvāt vēl labākas cenas un daudz plašāku asortimentu.

SIA "MSG Center"
40103237802
Mārcienas 1-68, Rīga, LV-1035, Latvija
A/S "SWEDBANK", HABALV22

LV72HABA0551049342427

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Ienākt

Megamenu

Compare0My Wishlist0

Your cart

There are no more items in your cart