LENNE

Lenne: Starpsezonas jaka/parka SANNA (45g)

63,75 € 85,00 €
AR PVN
  • Virsaudums: Active
  • Membrāna: Ūdens izturība 5 000 mm. Gaisa caurlaidība 5 000g/kv.m./24 st. 
  • Vēja pretestība: gaisa caurlaidība 0 l/m²s
  • Ūdens un augsnes atgrūšanas spēja: DWR izturīgs
  • 100% poliesters + 100% poliamīds (odere)
  • Siltinātājs: 45 g

Aperbu Izmērs

Noliktavā pēdējās preces
SKU: 23225-1210
Apraksts

Burvīga meiteņu pavasaras parka

Šis jautrā un dzīvespriecīgā raksta parka padarīs ikvienu mazo dāmu košu un stilīgu. Šī no laikapstākļiem izturīga auduma izgatavota parka/jaka ir lieliski piemērota kleitai, džinsiem vai siltākām biksēm. Elastīgā vidukļa līnija labi pieguļ bērna ķermenim. Garā mugura neļaus nodevīgajiem pavasara un rudens laikapstākļiem pietuvoties ķermenim un viegla vate sniegs papildus siltumu. Droša spiedpogas pārsegs atdalās no izstrādājuma, ja tas iestrēgst. Atstarojošās detaļas padara jūsu bērnu redzamu pat tad, ja ārā ir tumšs.

Augsto tehnoloģiju Active audumam ir ūdensnecaurlaidīga membrāna, kas neļauj ūdenim iekļūt izstrādājumā. Tajā pašā laikā tai ir spēja iztvaikot sviedrus. ○ Ūdensizturība: ūdens stabs 5000 mm ○ Elpošanas spēja: ūdens tvaiku caurlaidība 5000 g/m²/24h ○Vēja pretestība: gaisa caurlaidība 0 l/m²s ○Ūdens un augsnes atgrūšana: DWR pārklājums (Durable Water Repellent)

VIEGLI SILTA * izolācija ir vislabākā pavasara-rudens sezonā. Lieliski piemērota temperatūrai +5...+15°C. Šī vate ir izgatavota no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, samazinot vajadzību pārmērīgi patērēt dabas resursus. Padoms: pārbaudiet temperatūru "jūtas kā". Tādiem faktoriem kā vējš un mitrums lielā mērā ietekmē to, cik auksts jūtaties, un jums var būt nepieciešams izmantot papildu slāni.

Cilpa atstarotāja piestiprināšanai.

Produkta detaļas
LENNE
23225-1210

Datu lapa

VirsdrēbesStarpsezonas jakas, lietusmēteļi

Featured products

This website use cookies to ensure you get the best experience on our website.Privacy Policy

Ienākt

Megamenu

Compare0My Wishlist0

Your cart

There are no more items in your cart