Ju-Ju-Be: Be Connected - Gold

Jauns

Stiprinājumi somai bērnu ratiem Be Connected

Vairāk informācijas

1 Vienība

Uzmanību: Pēdējās preces!

16,09 €

-35%

24,75 €

Datu lapa

Somas mammaiStiprinājumi somai bērnu ratiem

Vairāk informācijas

Jūs uztraucaties par somu, kas nemitīgi slīd no pleca?

Nevariet nodarboties ar mazuli, jo rokas aizņemtas ar iepirkumu maisiņiem?

Smagā mugursoma neļauj jums izbaudīt pastaigu?

Pateicoties jaunajiem metāla stiprinājumiem bērnu ratiņiem, par šīm problēmām vairs nebūs jāuztraucās. Izturīgie un elegantie stiprinājumi kļūs par jūsu palīgu jebkāda smaguma somu pārvadāšanā.

Tagad jums pašai vairs nebūs jānes smaga soma, jums vairs nebūs jāizgudro, kur likt iepirkumu maisiņus, lai nodarbotos ar mazuli. Jūsu rokas būs brīvas, bet metāla stiprinājumi viegli noturēs somu jebkādos laikapstākļos.

Lai jaunās māmiņas iepērkoties sevi nenoslogotu ar smagiem iepirkuma maisiņiem vai somām, ir izgudroti stiprinājumi somām bērnu ratiem, kas lieliski spēj noturēt pat ļoti lielu svaru. Tie ir izveidoti tā, lai māmiņai būtu ērti pārvadāt somu, iepirkumu maisiņu vai mugursomu, to uzliekot uz ratu roktura, kā arī būtu ātri iespējams noņemt nepieciešamo lietu.

No kā ir izgatavoti stiprinājumi un kas tie tādi ir?

Uzņēmums “Ju Ju Be” – amerikāņu aksesuāru ražotājs māmiņām un zīdaiņiem, ir radījis stiprinājumus somām bērnu ratiem. Tie ir no metāla un izturīgas auduma jostas. Pateicoties tam, uzkārtais iepirkuma maisiņš vai soma ne vien tiek lieliski fiksēta, bet arī tās augstumu var regulēt. Stiprinājumi izskatās eleganti, tiem ir universāls krāsojums, kas saderēs gan ar zēnu, gan meiteņu ratiem.

Kādos gadījumos tie ir noderīgi

Noteikti, tie ir nepieciešami ikvienai māmiņai, kad jādodas kopā ar mazuli uz veikalu iepirkties, un ne tikai. Lai gan stiprinājumi viegli atrisina daudzo iepirkumu maisiņu problēmu, tie var būt noderīgi arī citās ikdienas gaitās. Dodoties pastaigā, bieži vien māmiņai ir grūti nest smagu mugursomu ar visai lielu daudzumu dažnedažādu nepieciešamo lietu. Nereti arī bērns ir jāpaņem rokās. To ir visai grūti izdarīt, ja uz pleca ir smaga soma. Šādos gadījumos stiprinājumi problēmu atrisina. Tie arī būs neaizstājams palīgs māmiņas somai. Nepārtraukti no pleca slīdoša somas lence novērš uzmanību, kā arī pati soma bieži vien nav viegla!

Zīmola priekšrocības.

Atšķirībā no analogiem stiprinājumiem, “Ju Ju Be” stiprinājumi atšķiras:

– ar augstu karabīņu stiprību;

– nerūsē;

– lieliski fiksē mantas, neļauj maisiņam vai somai nokrist, arī garnadžiem to nebūs viegli izraut.

Stiprinājumi piemēroti visiem ratu tipiem, tai skaitā arī ekskluzīviem bērnu ratiem.