Elodie Details: Priekšautiņi/Lacītes

Jauns

Priekšautiņi/Lacītes

Vairāk informācijas

2 vienības:

Uzmanību: Pēdējās preces!

13,16 €

-20%

16,45 €

Datu lapa

MazuliemPriekšautiņi/Lacītes

Vairāk informācijas

Zviedru uzņēmums “Elodie Details” ir funkcionālu un inovatīvu bērnu preču ražotājs. Visa “Elodie Details” produkcija, tai skaitā guļammaisi ratiem, zīdaiņu rati, knupīši, priekšautiņi (jeb lacītes) un citi ražojumi, atšķiras ne vien ar augstu kvalitāti un saistošu dizainu, bet arī ar novatoriem un stilīgiem modeļiem.

No māneklīša turētājiem un knupīšiem līdz ratiem un to aksesuāriem – visa produkcija izceļas ar unikālu stilu. “Elodie Details” zīmola filozofija ir ļaut bērnam atrast savu pašizpausmes veidu, jo nav nepieciešams mācēt runāt, lai piemistu savs neatkārtojams individuāls stils. Atcerieties, stila izjūta veidojas jau agrā bērnībā.

“Elodie Details” produkcijai priekšroku dod tie vecāki, kas seko modes tendencēm. Tā būs lieliska dāvana ejot raudzībās. Detaļām ir nozīme!

Mīkstais un patīkamais “Elodie Details” priekšautiņš nodrošina tīrību un komfortu barošanas laikā. Priekšautiņš ir stilīgs un neaizvietojams ikdienas aksesuārs bērna aprūpē. Tas lieliski aiztur mitrumu, vienlaikus paliekot sauss.

Priekšautiņš ar kabatu no ūdens necaurlaidīga auduma. Praktisks un viegli tīrāms.

  • Izgatavots no 100% Oeko-Tex sertificēta poliestera, bez PVC.
  • Viegli mazgājams.
  • Mīksta aizdare ar lipekli.
  • Kabatiņa–drupaču ķērājs, kas aiztur arī šķidrumu.

Priekšautiņš ar oriģinālu rakstu tiek pārdots ar firmas pakaramo, un var kļūt par lielisku dāvanu.