Izpārdošana! Huppa: Mazuļu maiss ZIPPY Skatīt lielāku

Huppa: Mazuļu maiss ZIPPY

Jauns

Mazuļu maiss

Audums: 100% poliesters

Odere: 100% kokvilna

Siltinajums: 100% poliesters 300g.

Vairāk informācijas

1 Vienība

Uzmanību: Pēdējās preces!

38,47 €

-30%

54,96 €

Datu lapa

ApģērbiKombinezons/Komplekts

Vairāk informācijas

HUPPA zīmolam ir pieprasīta ziemas apģērbu sērija bērniem. Jums vairs nav jāuztraucās kādi laika apstākļi ir ārā, jo HUPPA apģērbi ir izgatavoti no vēja un ūdens aizturoša, bet gaisa caurlaidīga materiāla. Bērni apģērbos nesvīst. Apģērbu vīles ir apstrādātas ar speciālām lentām. Bērna drošībai ir daudz dažādas dekoratīvas, atstarojošas detaļas - lentas, uzlīmes, aplikācijas.
HUPPA apģērbi ir īpaši izstrādāti, lai tos izmantotu lietainā laikā, jo viņi sniedz aizsardzību no mitruma, vēja, aukstuma, atgrūž netīrumus, kā arī "elpo". Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, audumi saglabā savu mīkstumu pat -30 grādos. Visiem HUPPA audumiem ir augsti izturības rādītāji.
HUPPA audumi no iekšpuses ir pārklāti ar membrānu, kura aiztur ūdeni, taču tajā pat laikā izvada mitrumu, ko izdala ķermenis, tāpēc to sauc par " elpojošu".
Virsējā auduma kārta tiek speciāli apstrādāta ar WR (water repellent), kas atgrūž netīrumus un atvieglo apģērbu kopšanu.

Ski-Dri Waterproof and Breathable – tehnoloģija, kuru izmanto HUPPA aksesuāros, padarot tos par ūdensnoturīgiem, kas, jo īpaši, ir svarīgi - aktīvi atpūšoties.

HuppaTherm – tas ir jaunās paaudzes siltinājums, kura pamatā ir mikrošķiedras, kas uztur apjomu un saglabā siltumu, kā arī viegli mazgājas un žūst. Unikālā mikrošķiedru struktūra aiztur aukstu gaisu, tajā pat laikā - notur siltu gaisu starp mikrosķiedrām. Tādējādi siltuma noturība HUPPA apģērbiem ir augstāka kā vienkāršam sinteponam. Siltinājuma milzīga priekšrocība ir vieglums un formas atjaunošanās pat pēc stingras auduma mīcīšanas, kas ir svarīgi auduma ilgnoturībai. Siltinājums tiek piemērots apģērbiem atkarībā no sezonas no 40 g līdz 300 g.

Udens izturiba: 5000 mm
Gaisa caurlaidiba: 5000 mm

Ziemas mazuļu maiss